O stronie i autorach

Witaj,

O czym jest ta strona?

Cieszymy się, że odwiedziłeś nasz portal o tematyce SEM. Jest ona stworzona w celu poukładania i rozszerzenia wiedzy na temat marketingu w wyszukiwarkach internetowych czyli tzw. SEM (od: Search Engine Marketing).

Wiedzę, którą przekazujemy zdobywaliśmy przez ponad 7 lat pracy z setkami klientów. Mamy nadzieje, że miejsce, które stworzyliśmy pomoże Tobie w codziennej pracy czy to przy pozycjonowaniu stron czy też przy reklamie Google Ads. Chcemy stworzyć użyteczne źródło solidnej wiedzy z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych w języku Polskim.

Daj znać co myślisz

Projekt jest w początkowej fazie więc prosimy o wyrozumiałość 🙂 Jeśli uważasz, że jakiś artykuł zawiera błędy merytoryczne lub coś Ci się nie podoba w naszym portalu to koniecznie daj nam znać (np. przez formularz kontaktowy). Staramy się ciągle doskonalić to miejsce i będziemy dbać o to aby przedstawiony materiał był wysokiej jakości. Weźmiemy pod uwagę każdą rzeczową krytykę dotyczącą publikowanych treści.

Odpowiedzialność

Jednocześnie zaznaczamy, że nie bierzemy odpowiedzialności za skutki użytej wiedzy, którą opisujemy. Nie możemy tego zrobić ponieważ wiedza z dziedziny pozycjonowania oraz reklam Google Ads szybko staje się nieaktualna, a to co działa dziś, jutro może szkodzić. Proszę weź to pod uwagę podczas korzystania z opublikowanej tutaj wiedzy!

No votes yet.
Please wait...