O stronie

Witaj,

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś 🙂

O czym jest ta strona?

Głównym celem strony jest zamieszanie ciekawych informacji na temat reklamy i marketingu w wyszukiwarce Google oraz okazyjnie innych wyszukiwarkach internetowych. Piszemy o pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych (SEO) oraz reklamach Google Ads.

Wiedzę, którą przekazujemy zdobywaliśmy przez ponad 7 lat pracy z setkami klientów. Mamy nadzieje, że miejsce, które stworzyliśmy pomoże Tobie w codziennej pracy. Chcemy stworzyć źródło solidnej wiedzy na temat marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEM) w języku Polskim.

Projekt jest w początkowej fazie więc prosimy o wyrozumiałość 🙂 Jeśli uważasz, że jakiś artykuł zawiera błędy merytoryczne lub coś Ci się nie podoba w naszym portalu to koniecznie daj nam znać (np. przez formularz kontaktowy). Staramy się ciągle doskonalić to miejsce i będziemy dbać o to aby przedstawiony materiał był wysokiej jakości. Weźmiemy pod uwagę każdą rzeczową krytykę dotyczącą publikowanych treści.

Jednocześnie czytając zawarte tutaj informację pamiętaj, wiedza z dziedziny pozycjonowania oraz reklam Google Ads szybko staje się nieaktualna. Zwracaj więc uwagę na datę publikacji artykułu i korzystaj z wiedzy ostrożnie i odpowiedzialnie 🙂

Życzymy przyjemnego czytania i jeśli spodobała Ci się ta strona to pokaż ją znajomym z branży 🙂

Pozdrawiamy!

Właścicielem strony jest firma:

Justyna Czajkowska SMART SEO
NIP: 6852331742

No votes yet.
Please wait...